Máme nový dizajn

Ako ste si už určite všimli, tak už niekoľko dní máme nový dizajn nášho blogu. Ten starý sa nám už nepáčil a necítili sme sa v ňom komfortne. Preto sme sa rozhodli oživiť náš web a obliecť ho do čisto nového dizajnu. Ten sa už viac podobá na portál, je prehľadnejší a sviežejší.

Na úplne pravej strane nášho blogu môžete vidieť odkaz na našu facebookovu stránku a lištu pre twitter. Ak chcete byť pravidelne informovaní o najnovších článkoch, tak sa pridajte do našej skupiny na facebooku. Zverejňujeme tam odkaz na každý jeden náš nový článok. Ak nemáte facebook, ale máte twitter, tak môžete využiť naše twitterovské konto. Tam pridávame odkazy na naše najnovšie články a snažíme sa prinášať aj rýchle správy zo sveta kníh.

Veľkých zmien sa dočkala aj vrchná časť nášho blogu. Okrem najpopulárnejších kategórií tu nájdete aj odkazy na najzaujímavejšie príspevky na našom webe. Hneď pod tým sú najnovšie články. Pertex pre text dopĺňa zmenšený obrázok, niečo podobné ako avatar na fórach. Okrem týchto veci, tiež môžete podporiť naše články klikom na vybrali.sme.sk, ak sa vám páčili a myslíte si, že by si ich mali prečítať aj ďalší ľudia.

Niektoré veci sa však na našom blogu nemenia. Stále máte možnosť vidieť najčítanejšie články a články s najviac hlasmi od čitateľov. Hlas článku môžete dať po prečítaní na konci článku tesne pred komentármi. Taktiež môžete o tomto článku dať vedieť svojím priateľom stlačením facebookového tlačidla Páči sa mi to.

Mne osobne sa nový dizajn webu veľmi páči, najviac jeho pekné zelené zladenie. Pre našich redaktorov je to výzva prinášať vám stále nové a nové články zo sveta literatúry a kníh. A čo vy? Páči sa vám nové zeleno-biele vyobrazenie nášho blogu? Dajte nám prosím vedieť svoje pripomienky, návrhy na vylepšenie a komentáre. Budeme sa na nich tešiť.

Jozef “Chosé” Dzuriš

aka —->>>>Nehru-ur<<<<—

—————————————————————————————————————–

“Ak sa ti niečo nepáči, zmeň to! Nie si predsa strom.”
-Jim Rohn

Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
1,598 prečítaní

Žiaden komentár k “Máme nový dizajn”

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>