Novinky nášho blogu

September sa dnes začal a s ním nový školský rok a nová sezóna. Novinky má pre vás nachystané aj náš web. Poctivo sme na nich pracovali počas leta, aby sme vám ich mohli predstaviť. Blog citanie.com vám prináša množstvo noviniek, ktoré určite spríjemnia váš čas strávený čítaním našich článkov.

1.) Zmena hostingu
Prvou dôležitou zmenou bola zmena hostingu. Tá sa udiala iba pred pár dňami. Nový hosting je rýchlejší, kvalitnejší a hlavne je mimo Slovenska. Neviem, či ste začuli, ale slovenská vláda chcela regulovať internet, prípadne nad tým uvažovala. Tak my sme s nimi vypiekli a presunuli sa za veľkú mláku.

2.) Fanstránka na Facebooku
Áno, presne tak. Server citanie.com je už aj na Facebooku. Toto je ďalší krok, ako vytvoriť komunitu ľudí, ktorí majú spoločný záujem. Tak isto chceme využiť Facebook aj na informovanie o nových článkoch prípadne zmenách na blogu.  Ak chcete aj vy byť informovaný, tak sa pridajte do tejto komunity fanúšikov blogu citanie.com.  V prípade, že nemáte radi Facebook, tak môžete využiť našu RSS čítačku.

3.) Hlasuje za články na vybrali.sme.sk
Páčil sa vám nejaký článok na našom webe? A chceli by ste ho ukázať svetu? Nie je nič jednoduchšie. Môžete za neho hlasovať na najväčšom linkovacom serveri vybrali.sme.sk. Odkaz na tento web nájdete pri každom článku.

4.) Interný poradovník článkov
Keďže chcete vedieť, ktorý článok je najlepší zo všetkých na našom blogu, tak sme sa rozhodli dať možnosť našim čitateľom zahlasovať pri každom článku, či sa im daný článok páči alebo nie. Takto aj vy môžete oceniť kvalitu napísaného článku. Vpravo pod reklamou potom nájdete tie najlepšie články,  ktoré sa najviac páčili ľuďom.

5.) Čítanosť článkov
Od teraz už môžete pri každom článku, ktorý čítate sledovať počet jeho prečítaní. Čítanosť článkov sa počíta pre každý jednotlivo a následne vpravo pod reklamou môžete vidieť, ktorý článok je najčítanejší. Vďaka tomuto rebríčku budeme vedieť, o ktoré typy článkov je na našom blogu najväčší záujem.  Takéto články vám potom budeme vedieť ponúknuť.

6.)Podeľte sa s nami
Prečítali ste práve nejakú super knihu? Veľmi sa vám páčila? Chceli by ste sa podeliť so svetom o tomto vašom zážitku?  Tak to urobte.  Najväčšou novinkou tohto leta je, že my ako autori tohto blogu chceme, aby sa naši čitatelia podelili s vašimi zážitkami z čítania kníh. Vôbec nám nevadí, že si myslíte, že nemáte literárny talent. Ten na blog nepotrebujete. Dnes môže blogovať každý, teda aj vy.  Stačí, ak niečo napíšte (vôbec to nemusí byť dlhé, stačí jedna strana) a pošlete nám to na náš mail clanky@citanie.com.  My vám potom váš článok zverejníme.  Pre tieto články sme zriadili aj špeciálnu kategóriu s názvom „Od našich čitateľov“.  :-)

Pevne veríme, že sa vám všetky tieto zmeny budú páčiť a že spríjemnia chvíle strávené čítaním nášho blogu. Už teraz sa teším na prvý článok, ktorý mi príde.


Jozef “Chosé” Dzuriš

aka —->>>>Nehru-ur<<<<—-


——————————————————————————————————————————

“Jednaj tak, akoby si na konci svojho života listoval vo svojom vlastnom životopise a narazil by si práve na tú kapitolu, ktorá jedná o súčasnom životnom úseku. Budúcu kapitolu knihy ešte môžeš zmeniť.”
-Viktor Frankl

Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
2,103 prečítaní

Žiaden komentár k “Novinky nášho blogu”

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>