Tak nám to začína alebo MANIFEST

A je to tu.

Dovoľte mi predstaviť vám tento nový web. Tento web bude písaný formou blogu a bude venovaný čítaniu kníh, literatúry, odborných publikácií a všetkého možného. Samozrejme, nájdete tu aj nejaké tie novinky z knižného trhu, tak isto tu nájdete aj recenzie a názory na knihy. Avšak, nepredstavujte si pod recenziami tie nudné a suchopárne recenzie, ktoré môžete vidieť všade na webe. Myslíme si, že takéto články nie sú veľmi zaujímavé, dokonca sú poriadne nudné. :-) Naše články budú písane formou blogu, a preto budú určite ľuďom viac porozumiteľné.

Kto sme?

Sme milovníci kníh, po anglicky booklovers, po nemecky Bucherwurmeren, sme proste ľudia, ktorí radi čítajú. Prevažne sú to knihy, ale nájdu sa aj iné útvary(či už literárne alebo neliterárne). Sme ľudia, čo si myslia, že čítanie kníh ešte nevymrelo a je tak isto dôležitou súčasťou života, ako bolo aj po ostatné storočia existencie knihy.

Prečo sme založili tento web?

Lebo radi čítame, ale aj píšeme, a chceme sa podeliť s ostatnými. Týmto webom by sme chceli zvýšiť percento aktívnych čitateľov kníh, vytvoriť komunitu, kde si môžeme bez problémov vymeniť naše názory na to, čo sme počas tejto blahodarnej činnosti prežili. Nechceme, aby sa na knihy zabudlo a už viac neboli súčasťou kultúrneho života nášho národa.

Samozrejme, aj my sme pracujúci a študujúci ľudia a tento blog je naším koníčkom, ktorý robíme vo voľnom čase. V dnešnej dobe je však voľný čas veľmi ceneným artiklom, takže pevne veríme, že naša činnosť sa vám bude páčiť a oceníte ju. Na začiatok vám plánujeme priniesť minimálne jeden článok za týždeň a túto frekvenciu by sme radi postupne zvýšili na jeden článok za deň.

V priebehu času by sme náš blog radi vylepšili o množstvo nových možností a sekcií. Ktoré to sú, si však ešte nechám pre seba. Bude to také malé prekvapenie. Ak by ste mali nejaký nápad, čo by ste tu radi videli, tak nám prosím napíšte na náš mail.

Prajem príjemné čítanie a veľa zábavy.

Tak teda začíname…

Jozef „Chosé“ Dzuriš

aka —->>>>Nehru-ur<<<<—-

(jozef.dzuris@gmail.com)

Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
1,724 prečítaní

Žiaden komentár k “Tak nám to začína alebo MANIFEST”

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>