KNIHA: Jak prokouknout kolegy i obchodní partnery

Dnes som dostal za úlohu predstaviť vám knihu z vydavateľstva Grada. Ide síce o knihu z podnikateľského prostredia, ale myslím si, že ju využije každý, keďže všetci riešime nejaký styk s ľudmi každodenne :) Všetci neverbálne komunikujeme, aj keď si to možno neuvedomujeme. Verím, že všetci čitatelia našej web stránky si v nej nájdu niečo pre seba, či už ide o študentov alebo pracujúcich. Kniha je písaná v českom jazyku. A teraz niečo bližšie o knihe:

Jak-prokouknout-kolegyJak prokouknout kolegy i obchodní partnery
Příručka bývalého experta FBI
(Navarro Joe, Poynter Toni Sciarra)

Jak poznat, co si vaši spolupracovníci či klienti opravdu myslí, co cítí nebo zamýšlejí udělat? Jak skvěle zapůsobit na ostatní lidi, vyzařovat důvěru, autoritu a empatii a zanechat dobrý dojem? Autor bestselleru Jak prokouknout druhé lidi, bývalý agent FBI a firemní poradce v oblasti neverbální komunikace, vám ve své nové knize ukáže, jak porozumět neverbální komunikaci a mistrně ji využívat v pracovním životě – při jednání s kolegy, šéfy, zákazníky či obchodními partnery, při poradách, vyjednáváních, přijímacích pohovorech, prezentacích, obchodních obědech a v mnoha dalších situacích. Text plný příkladů z profesionální autorovy praxe provází více než čtyřicet modelových ilustrací.

Rozmer knihy: 17×24 cm
Počet strán: 208
Číslo ISBN: 978-80-247-3894-9
Katalógové číslo knihy: 3877

Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
1,590 prečítaní

1 komentár k "KNIHA: Jak prokouknout kolegy i obchodní partnery"

commenter

Ja neverbálnu komunikáciu moc neuznávam. Mám pocit, že jej aplikácia do života je tažká. Je to a dlhé roky štúdia. Ale knihu si plánujem zakúpiť a uvidím, či sa niečo prevratné dozviem.

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>