Living in dream cities

Pre všetkých, ktorým sa páčila naša minulá recenzia o štýlových knihách do poličky, prinášame recenziu knihy do série. Tvar (štvorcový) a štýl sa plne zhodujú. Čiže ide o knihu plnú obrázkov z kvalitného papiera.  Počet strán je tiež približne rovnaký, presne 672. Tentoraz je kniha iba v anglickom, nemeckom, francúzskom a holandskom jazyku.

Ako názov napovedá, v knihe sú obrázky bytov a apartmánov z miest z každého kontinentu, ktoré sú niečím zaujímavé. Čiže mestá zo snov. Každý má iné. Ja konkrétne New York, ktorý tiež v knihe nájdeme. Každá časť knihy je venovaná jednému mestu, kde sú fotografie toho-ktorého mesta plus fotografie niekoľkých apartmánov z tohto mesta. Fotografie sú také chutné, že človek by sa ihneď presťahoval.

V knihe nájdeme tieto mestá, ktoré sú prehľadne usporiadané podľa abecedy:  Amsterdam, Kapské mesto, Barcelona, Berlin, Buenos Aires, Hong Kong, Los Angeles, Londýn, New York, Paríž, Rým, San Francisco, Šanghai, Sydney a Tokyo.

Ako obvykle, knihu za dobrú cenu nájdete v kníhupectve Gorila.

Cities have their own spirits which give them life ans characterize them, filling them with charm and creating a definite personality which is deeply rooted in their history, architecture and residents
úvodné slová knihy

Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
1,159 prečítaní

Žiaden komentár k “Living in dream cities”

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>