10 zlatých pravidiel predaja od Ivana Bureša

Konkurencia je veľká a kúpyschopnosť obyvateľov zasa nízka, je tu teda veľký priestor pre tvrdý konkurenčný boj. Aby Vaša firma v tomto obstála, potrebuje predovšetkým dobré vedenie. Preto by ste aj Vy mali svoju energiu venovať vzdelávaniu a nadobudnuté vedomosti premieňať na skutočnosť vo vlastnej firme.

Založením spoločnosti Vaša snaha nekončí, práve naopak, musíte venovať veľa práce a času jej zdokonaľovaniu aby ste konkurenciu predbehli. Dnes nemá nikto peňazí nazvyš, Vy ste však do podnikania išli s tým, že si ich zarobíte.10 pravidiel Treba si dať pozor aby ste zbytočne nevyhadzovali svoje ťažko zarobené peniaze za niečo, čo nepotrebujete. Príkladom je aj kancelária, ak ju veľmi nevyužívate a prenajímate si je len ako adresu v hlavičke firmy, porozmýšľajte nad virtuálnou kanceláriou. Tá Vám ušetrí značnú časť peňazí, ktorú budete môcť následne investovať do rozvoja svojej firmy.

Firma potrebuje zákazníkov, a to predovšetkým spokojných. Základ úspešného predaja nájdete aj v knihe Ivana Bureša – 10 zlatých pravidiel predaja. V nej sú jednotlivé pravidlá vysvetľované na príkladoch jednotlivých spoločností, či už ide o farmu, autoservis alebo poistnú agentúru. Pravidlá sú skutočne kľúčové a dajú sa jednoducho uplatiť od maloobchodu až po nadnárodné spoločnosti.

Či ste teda začínajúci podnikateľ alebo marketingový riaditeľ vo veľkom podniku, túto knihu by ste určite nemali nechať nepovšimnutú. Pomôže zlepšiť aj Vaše podnikanie.
Ak sa ešte len rozhodujete pre vlastnú firmu, uľahčí Vám prvé kroky. Firmu si však musíte založiť sám, prípadne môžete využiť ponuku ready made, na tomto odkaze.

———————————————————————————————————————–

“Nakupovanie je umenie, predávať je ešte väčšie.”
-František Vymazal


Ak sa vám článok páčil, prosím zahlasujte za neho:
 
pošli na vybrali.sme.sk
947 prečítaní

Žiaden komentár k “10 zlatých pravidiel predaja od Ivana Bureša”

Pridať komentár

Meno:
Email:
Stránka:
Komentár:
XHTML: Povolené XHTML značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>